Adecco

Adecco Alkalmazotti bírálat

3,6Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
7 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 16 923 értékelés megtekintése

Nem korrektek. Amit ígérnek nem tartják be.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nem korrekt cég. Aláírt szerződés határozatlan időre szólt. Pár hét után kiderült hogy csak határozott ideig alkalmaznak. Tehát hazudtak arról hogy határozatlan időre szól a munkák, csak azért hogy gyorsan aláírjuk a szerződést mivel azonnal kellett nekik a munkaerő. A szerződésbenleírt cafetériát nem fizették ki. Össze-vissza hazudoztak. Senki ne dolgozzon velük! Átverik az embereket!

az embereket csak átvágják és kihasználják!!!!!!!!!!!!!!

2020.09.28.-a kőrül jelentkeztem a Jabilba az Adecco nevű fejvadász cégen keresztül 8 órás munka időbe. Elmentem a teszt írásra ezen megfelelve a gyakorlati teszt szintén sikerült. Megtörtént a szerződés megkötése ,majd elmentem a kijelölt napon a munkavédelmi oktatásra és a nap végén lett volna egy vizsga a tanult anyagból A vizsga előtt egy órával bejelentik, hogy nem tudnak minket foglalkoztatni 8 órában csak 12-ben ,persze sokan nem vállaltuk, mert nem így egyeztünk meg nem erről szól a szerződés. Majd másnap szóltak hogy tudom e vállalni a 12 órás műszakot, mondom igen mivel nincs más lehetőség .Erre pihenőnapot írnak következő napra is!!!!!!!Na ekkor lett elegem és du. rá telefonáltam az illető hölgyre, mert nem voltak egész nap képesek tájékoztatni, hogy hogyan tovább. Erre jött a válasz ,hogy 12 órában se tudnak foglalkoztatni, de miiiiiééééérrtt???????????????????Nem értem és nem tudom mire megy ki a játék. Itt élek Tiszaújvárosban 23 éve és nem tudok elhelyezkedni az életem nagy részét Miskolcra járva be dolgozni éltem le......Senkinek nem ajánlom a Jabil, naponta vesznek fel több tucat embert évente több százat és küldik el őket a francba és senki nem tesz semmit se a kormány se a munkaügyi hivatal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem fogom senkinek ajánlani

A szakképzettség abszolút métékü figyelmen kívül hagyása.

Mala administración y sueldo no adecuado

Muy mala administración y el sueldo no es el adecuado para posición, actividades y experiencia. No te dejan trabajar agusto, ya que siempre se quieren estar metiendo.

Excelente ambiente laboral

Excelente ambiente laboral, compañerismo, trabajo en equipo

Little unorganized - not proactive management

Managed mass recruitment projects, with very limited help from management. Tons of overtime. The job itself was very rewarding and I enjoyed it very much, I think a slightly better management would have been better company-wise.

Pro érvek

Flexiblity, learned a lot about the industry

Kontra érvek

Management is not always on top of the things

for work work

There is no fun place which has get memories and no growthno position to reach the goal

Pro érvek

no

Kontra érvek

9hrs

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Adecco? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,6/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,3/5 csillag