állás: Villanyszerelő Karbantartó

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
145 munka 1 oldala
Vajda Papír Kft.
Dunaföldvár
  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő/ villamos gépszerelő/elektrotechnikus).
  • A termelő gépek, berendezések beállítása, javítása.
Miskolc
  • Adott esetben kapcsolattartás a külső karbantartó vállalkozásokkal.
  • Az Auchan egy francia nemzetközi kiskereskedelmi csoport és multinacionális vállalat,…
Budapest XXIII. kerület
Pepco Hungary Kft.
Gyál
  • Stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Akár 20%-os dolgozói kedvezményt.
  • Főbb feladatok ebben a munkakörben:
SUEZ
Oroszlány
  • A modulgyártás megelőző és hibaelhárító karbantartási feladatainak elvégzése, géphiba miatti állásidő csökkentése.
  • Angol nyelv ismerete előny.
MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Dunaharaszti +1 terület
  • Villanyszerelő, vagy épületvillamossági technikum; hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; precíz munkavégzés; rugalmasság.
Gyermelyi Zrt.
Gyermely
  • Középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő, villamosipari technikus, mechatronika)- pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Jelenleg a festőüzemünk részére keresünk karbantartó technikus és villanyszerelő kollégát.
  • A Lear Corporation a világ autógyártásának piacvezető multinacionális…
Magyarország
  • A Wescast a legnagyobb, az egész világon jelen lévő vállalat, mely öntött kipufogócsonkokat és turbófeltöltő házakat gyárt személyautókba és kisteherautókba.
  • A karbantartó villanyszerelő feladata a telepítésre kerülő termelőgépek villamos hálózatba kötése, a működésük folyamatos fenntartása.
  • Telefon: +36 68 514 600.