Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Végezhető Munka - Törökbálint

Rendezés alapja: relevancia - dátum
94 munka 1 oldala

Diákmunka - Adminisztráció logisztikai cégnél

Műisz Iskolaszövetkezet
Budapest XXI. kerület
  • 2 hónap vállalása,- középfokú végzettség,- irodai munkában szerzett tapasztalat,- ms office ismeret.munkaidő rugalmas: 7.00-19.00. között végezhető.

Küldemények rendszerezése délután

Budapest XVIII. kerület
  • Munkaidő hétfőtől péntekig, délutáni műszakokban heti min. 6 órában végezhető diákmunka 3-3,5 órás délutáni műszakok 16:30 és 22:00 között munkavégzés helye a…

Raktáros-áruösszekészítő

Budapest VIII. kerület
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!

Területi képviselő

Medicus Partner Kft.
Budapest
  • Munkavégzés helye: Országosan bárhonnan végezhető.
  • A Medicus Partner Gyógyszer- és Műszerkereskedelmi Kft. állást hirdet.

Pénzügyi és kontrolling menedzser

Dolphio
Budapest
  • Az USA-ban piacra lépő technológiai cégünk, a SignAll Technologies Zrt.
  • Budapesti irodájába Pénzügyi és kontrollung menedzser munkatársat keres.

Kommunikációs munkatárs

Új Média Kft.
Budapest
  • Magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő médiacég.
  • Cégünk a hazai lapkiadási piacon 15 éve jelen lévő jelentős tapasztalattal rendelkező vállalkozás.

Pénztáros

Dunaharaszti +3 terület
  • Életév munkaidő hétfőtől vasárnapig, napi 4-6-8 órában végezhető diákmunka heti min.
  • Feladatok: pénztárosi feladatok ellátása vevők és ügyfelek tájékoztatása az…

Csomagoló és gépkezelő

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel.
  • Vállalod a két műszakos munkarendet.
  • Szeretnél tanulni, fejlődni a munkahelyeden.

Könyvelő

TMX Mobile Solution Szerviz Kft
Budaörs
  • Teljes vagy részmunkaidőben (6 óra) is végezhető feladat.
  • A TMX Mobile Solution Szerviz Kft. hazai vezető és nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő mobilkészülék…

Raktári összekészítő

HC Project Kft.
Budapest
  • Rugalmasan, szabadon választható munkaidőben végezhető munka, azonnali kezdéssel.
  • Targoncavezetői engedély nem szükséges, nem nehéz fizikai munka!