Ugrás a fő tartalomra
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Thyssenkrupp Components Technology állás

Rendezés alapja: -
40 állás

Job Post Details

Könyvelő - job post

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
3,992 értékelés
Budapest
Létre kell hoznod egy Indeed-fiókot, mielőtt továbblépsz, hogy jelentkezz a cég webhelyén.

A munkakör jellemzői

Itt láthatod, hogy az állás részletei mennyiben felelnek meg a profilodnak.

Állás típusa

  • Teljes munkaidő

Hely

Budapest

Teljes munkaköri leírás

Vállalat

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Feladataid

  • Könyvelési csoportvezető támogatása
  • IDOC-ok ellenőrzése vevői és szállítói oldalon, szükséges korrekciók elvégzése
  • Egyeztetés a társosztályokkal (pl. logisztika)
  • Kapcsolattartás a szállító partnerekkel magyar és angol/német nyelven
  • A partnerektől érkező korrekciós számlák ellenőrzése és könyvelése
  • Az egyeztetésekhez kapcsolódóan excel kimutatások készítése és vezetése
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban részvétel, szükséges vegyes könyvelések elvégzése
  • Adóvizsgálatokban és könyvvizsgálatokban aktív részvétel
  • Eseti jelleggel bejövő számlakönyvelés (helyettesítés során)

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség számvitel / pénzügy területen vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • A hatályos magyar számviteli és adójogszabályok ismerete
  • SAP ismeret
  • Excel ismeret
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • IFRS ismeret
  • Haladó excel ismeret (makrók készítése)

előnyök, ha minket választ

  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Rólunk

Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá a thyssenkrupp részeként. Büszkék vagyunk arra, hogy budapesti kompetencia központunk az elhivatott munkatársainak és az innovatív tudásnak köszönheti sikerét.

Dinamikusan növekvő vállalatunknál megismerkedhetsz az autóipar legújabb kihívásaival és a világ vezető autógyártóival dolgozhatsz együtt.

Tudj meg többet rólunk és csatlakozz hozzánk!

Címünk:

1117 Budapest, Budafoki út 56/C