Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Takaritás,konyhai Kisegitő Munka - Budapest XIII. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
474 munka 1 oldala
Na-Ti Trade Kft.
Budapest XIII. kerület
  • Ha szeretsz a konyhában tevékenykedni, ha nincs végzettséged, vagy ha csak szimplán pályakezdő vagy, nálunk a helyed!
  • Béren kívüli juttatás (többszöri étkezés).
Rossmann HU
Budapest +1 terület
  • Termékek elérésének biztosítása az eladótérben.
  • Aktuális akciók és arculati elemek rendezettségének fenntartása.
  • Egy héten belül változó műszakok vannak.
Restaurant Biarritz Kft.
Budapest
  • A munkaidő kötött és tejles munkanapot igényel.
  • Fehér és fekete mosogatás Zöldség előkészítés A munkaidő kötött és tejles munkanapot igényel.
Véndiák Étterem Kft.
Budapest
  • Hosszú távra keresünk megbízható, gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes.
  • Feladatok: fekete - fehér mosogatás, használt alapanyagok előkészítése (zöldség…
JÁNOSIK
Budaörs
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig, 6:00-14:30.
  • Jelentkezni az alábbi űrlapon keresztül lehet!
VÁROSMAJORI SAROK KFT.
Budapest
  • Mosogatók jelentkezését várjuk budai éttermünkbe.
  • Megbízhatóság - precíz munkavégzés - egészségügyi kiskönyv Amit kínálunk: állandó és stabil munkalehetőség,…
  • Fritu pálya területén gyakorlattal rendelkező konyhai kisegítőt keresünk XIII. nagyüzemi konyhánkra.
  • Munkavégzés: vasárnaptól csütörtökig 6.00-tól 15.00-ig.
Pebbles Network Kft.
Szentendre
  • Szükség esetén egyéb konyhai kisegítő feladatok elvégzése.
  • Képzeld el álmaid olasz éttermét!
  • Egy helyet, ahol közel 100 féle tésztából válogathatsz.
Jóasszony Kft.
Budapest
  • Konyhai munkákban jártas, hasonló tapasztalattal rendelkező asszonyt/urat keresünk éttermeink egyikébe.
  • Feladata elsősorban feketemosogatás, illetve a szakács…
FALLER JÓZSEFNÉ E.V.
Budapest
  • Budapest XVI. kerületében működő cukrászüzem, konyhai kisegítő munkatársat keres éjszakai, délutáni és nappali munkára.