Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Takarító - Nyárlőrinc

Rendezés alapja: relevancia - dátum
11 munka 1 oldala

Megváltozott ,munkaképességű takarító

Vöröskő Kft. - Euronics
Kecskemét
  • Pozíció pontos megnevezés: Megváltozott ,munkaképességű takarító.
  • Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek…

Takarító

MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Kecskemét
  • Kecskeméti közintézménybe takarításban jártas kollégákat keresünk.
  • Olyan kollégákat keresünk, akik munkájukra és környezetükre egyaránt igényesek.

Takarító / Takarítónő

Illés Holding Zrt.
Kecskemét
  • A Matko Airport Kft. az Illés Holding cégcsoportjába tartozó leányvállalata.
  • Matkópuszta, Kecskeméttől 10 km-re található - az M5-ös autópályáról könnyen…

Udvaros

Kecskemét
  • Olyan takarítót keresünk, aki jó fizikummal rendelkezik, nem csak dolgozni akar, de tud is.
  • Feladatok: udvartakarítás és tisztántartás (fizikai munka).

ÉPÜLET TAKARÍTÁS

Human Navigátor
Kecskemét
Feltöltve: 3 nappal 3 választható műszak 8 órás munkavégzés előre egyeztetett beosztás akár mellékállásban is heti kifizetés További információért: 20/389…

HÉTVÉGI MŰSZAKI TAKARÍTÁS

Kecskemét
  • Partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat műszaki takarításra!

Részmunkaidős shop takarítás

Egyszerű jelentkezés
  • Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja.

Üzemi takarító

JOBTAIN
Bács-Kiskun
  • Elvárások az üzemi takarító állással kapcsolatban:
  • Nehéz olyan takarító állást találni, ahol tisztelik a munkavállalót, és korrekt juttatásokat biztosít.

Eltávolítottunk 3, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész