Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Takarító - Dabas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
7 munka 1 oldala

Takarító

Alsónémedi
  • A Penny Market Kft. központjában található helyiségek rendben tartása.
  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása, melybe beletartozik a…

Takarító (Alsónémedi)

  • Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft.
  • Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca.

Takarító

Clt Group Kft.
Gyál
  • Gyáli ipari parkaba takarító kolléganőket keresünk.
  • Saját autó, takarító munkakörben való jártasság.
  • Hétfőtől-péntekig, 22.00-06.00 óráig egy főt, ill. csak…

Gépi takarító

Alsónémedi
  • Az egész raktár területén történő kézi és gépi takarítás.
  • Munkaterületen a HACCP előírások betartása.
  • Pécel - Budapest, XVII. kerület - Maglód.

Gépi takarító (Alsónémedi)

Éjszakai takarító

S-Forrás Kft.
Gyál
  • Éjszakai takarítót keresünk Gyálra üzem takarítására.
  • Azonosító #1806 Munkavégzés helye Gyál Iparág Logisztika, raktározás Típus egyműszakos Pozíció Éjszakai…

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész