állás: Takarító - Dabas

Rendezés alapja: relevancia - dátum
7 munka 1 oldala
Alsónémedi
  • A Penny Market Kft. központjában található helyiségek rendben tartása.
  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása, melybe beletartozik a…
Wellis
Dabas
  • Kollégáink számára kellemes, igényes munkahelyet biztosítunk, amelynek fenntartásában Üzemeltetési munkatársaink munkája játszik hatalmas szerepet.
Alsónémedi
  • Az egész raktár területén történő kézi és gépi takarítás.
  • Munkaterületen a HACCP előírások betartása.
  • Pécel - Budapest, XVII. kerület - Maglód.
Clt Group Kft.
Gyál
  • Délutános és esti iroda takarító.
  • Cégünk több éves tapasztalattan vállalja irodák, irodaházak teljes körű takarítását.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
S-Forrás Kft.
Gyál
  • Éjszakai takarítót keresünk Gyálra üzem takarítására.
  • Azonosító #1806 Munkavégzés helye Gyál Iparág Logisztika, raktározás Típus egyműszakos Pozíció Éjszakai…
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.
BioFungi
Ócsa
Egyszerű jelentkezés
  • Ócsai telephelyünkre TAKARÍTÓ munkatársat keresünk!
  • Az ócsai telephely élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelő gépi és kézi takarítása.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész