Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Takarító - Budapest VI. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
136 munka 1 oldala

Takarító munkatárs (heti 20 óra)

dm drogerie markt
Budapest
  • Takarító munkatárs (heti 20 óra).
  • Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása.
  • Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása.

Takarító (4 órás részmunkaidőben)

REGIO Játék
Budapest
  • Bolt területének és szociális helységeknek napi szintű takarítása és tisztán tartása.
  • Takarítószerek mennyiségének figyelése, fogyásuk jelzése.

Takarító

Volánbusz
Budapest
  • A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével, „takarító Hunyadi út”.
  • Helyiségek (irodák, tartózkodók, mellékhelyiségek,…

Takarító munkatársat keresünk 4-6-8 órában

B+N REFERENCIA ZRT.
Budapest
  • Délelőtti-délutáni-esti munkavégzésre Budapest több kerületébe illetve eseti, alkalmi munkavégzésre (helyettesítésekre, nagytakarításokra).

TAKARÍTÓ

Budapest
  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén.
  • Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/.
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.

Éjszakai takarító csoportvezetőt keresünk!

Taképszolg Kft.
Budapest
  • Ha már kiskorodban is te irányítottál akkor nálunk a helyed!
  • Olyan csoportvezető kollégát keresünk, aki határozottan tudja elindítani, koordinálni, ellenőrizni…

Takarító

MAFILM-PROFILM Reklám Kft.
Budapest
  • Budapesti állami tulajdonú cég 8 órás munkavégzésre takarító munkakörbe munkatársat keres II. kerületi, Budakeszi úti telephelyére.

Takarító

Magyar Lapterjesztõ Zrt.
Budapest
  • A Lapker Zrt. budapesti, IX. kerületi központjába.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Ezek lennének a főbb feladatok:
  • MIT ADUNK MI MINDEZÉRT CSERÉBE?

Takarító munkatárs

Dome Facility Services Group Kft.
Budapest
  • 100% hivatalos, hosszútávon bejelentett munkaviszony.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra.
  • Önéletrajzos jelentkezést a hr@domefsg.hu e-mail címre várjuk.

Ügyeletes takarító

Zsombolyai Kft.
Budapest XI. kerület
  • Budapest XI. kerületi ingatlanüzemeltető cég, tapasztalattal, gyakorlattal rendelkező ügyeletes" takarító/nő" munkatársat keres napi 8 órás munkaidőben.