állás: Takarító - Újhartyán

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
6 munka 1 oldala
Soós Tészta Kft.
Vecsés
  • Száraztészta üzemünkbe keresünk takarító munkatársat.
  • Üzem takarítása kézzel illetve takarítógéppel.
  • Irodák, mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása.
Alsónémedi
  • A Penny Market Kft. központjában található helyiségek rendben tartása.
  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása, melybe beletartozik a…
Penny Market Kft.
Alsónémedi
  • Az Európa-szerte tevékenykedő REWE - csoporthoz tartozó Penny Market Kft.
  • Magyarország egyik legrégebb óta jelen lévő vezető kiskereskedelmi lánca.
Alsónémedi
  • Az egész raktár területén történő kézi és gépi takarítás.
  • Munkaterületen a HACCP előírások betartása.
  • Pécel - Budapest, XVII. kerület - Maglód.
S-Forrás Kft.
Gyál
  • Éjszakai takarítót keresünk Gyálra üzem takarítására.
  • Azonosító #1806 Munkavégzés helye Gyál Iparág Logisztika, raktározás Típus egyműszakos Pozíció Éjszakai…
  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

Eltávolítottunk 0, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló bejegyzést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész