Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Takarító - Újhartyán

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Takarító új

Clt Group Kft.
Gyál
  • Teljes munkaidő, kiemelt bérezés, hosszú távú munkalehetőség, céges buszjárat.
  • Gyálon lévő iroda területre hétfőtől-péntekig, állandó éjszakás beosztással…

Takarító / Takarítónő

D.E.E.T. Kft.
Üllő
  • Kft. egy családi vállalkozás, melyet a tulajdonosok 1982-ben alapítottak.
  • Autódaruzással kezdték, majd kibővítették a profilt daruk és haszongépjárművek…

Éjszakai takarító

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

Takarító

"Harmónia" Integrált Szociális Intézmény
Lajosmizse
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Bács-Kiskun megye, 6050 Lajosmizse, Dózsa György út 2.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez