Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Személy És Vagyonőr - Törökbálint

Rendezés alapja: relevancia - dátum
9 munka 1 oldala

Személy és Vagyonőr új

Actros Security Guard Kft
Budapest
  • Vagyonőr munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Budapesti munkahelyekre keresünk vagyonőröket 24 órás illetve 12 órás munkarendbe.

Személy- és vagyonőr munkatárs

Reál Véd Kft
Budapest
  • Társaságunk személy és vagyonőr munkatársat keres munkatársat keres AZONNALI MUNKAKEZDÉSSEL!
  • Vagyonőr munkakör, 24 órás munkarendben.

Személy-és vagyonőrt keresünk Budapest IX. kerületébe!

JÁNOSIK
Budapest IX. kerület
  • Budapest IX. kerületében található egyetem őrzési csapatába keresünk nappalos munkarendben dolgozó személy-és vagyonőrt, kiemelt bérezéssel.

Személy és vagyonőr

Asgard Security Kft
Budapest
  • A munkavégzéshez szükséges személy és vagyonőri igazolvány és tanúsítvány.
  • A jelentkezés elküldését követően 48 órával felhívjuk és konkrét interjút beszélünk…

vagyonőr

HMEI
Budapest
  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvány és tanúsítvány.
  • A HM EI Zrt. munkatársat keres.
  • Jogosultság a MH által fenntartott egészségügyi létesítmények igénybe…

Biztonsági őr (vagyonőr) új

4 XL SECURIT KFT.
Budapest
  • Feladatok: személy- és gépjárműforgalom be - és kiléptetése, dokumentálása.
  • Cégünk munkatársat keres folyamatos vagyonőri állásra, azonnali kezdéssel.

Vagyonőr

MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság
Budapest
  • Azonnali kezdéssel vagyonőr kollégát keresünk Budapesten található műszaki üzleteinkbe!
  • Feladat: üzletek személy- és vagyonőri feladatának ellátása.

Vagyonőr

Justice Security
Budapest
  • Érvényes személy- és vagyonőri végzettséggel és tanúsítvánnyal,.
  • Bérezés: bruttó 1.512 Ft/óra + cafeteria.
  • Hogy mit is nyújtunk mi számodra?

ATM gépkocsivezető

CRITERION Cégcsoport
Budapest
  • Érvényes személy- és vagyonőr igazolvány.
  • Munkaterület: ATM gépkocsivezető, személy-és vagyonőr.
  • Hosszú távú elkötelezettség a társaság iránt.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez