állás: Sofőr - Nagyigmánd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
9 munka 1 oldala
Almásfüzitő
  • A MOL csoport dinamikusan fejlődő kenőanyag üzletágának.
  • Ügyfélmenedzsment csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:
SZÉLES ÚT Kft.
Tata
  • Tatai székhelyű útépítő cég ( Széles Út KFT) azonnali kezdéssel C-E kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt keres.
EUROTRADE Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Komárom
Egyszerű jelentkezés
  • A járművek átadás előtti ellenőrzése, közreműködés az átadásban, sofőr betanításában.
  • Az Eurotrade Kft. az M1 autópálya komáromi csomópontjában található…
BAR-NUL KFT.
Szomód
  • Feltétel: referencia, fuvarozásban szerzett többéves tapasztalat, GKI vizsga, digitális sofőr kártya, büntetlen előélet.
Szomód
  • Feltétel: referencia, nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat, GKI vizsga, digitális sofőr kártya, büntetlen előélet.
Work4you Hungary Recruitment
Komárom-Esztergom
  • Nemzetközi szállítmányozással és fuvarozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat.
  • Munkavégzés helye: Külföld (Európai Unio egész területe, főleg…

Eltávolítottunk 3, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész