Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Raktáros - Budapest XIII. kerület

Rendezés alapja: relevancia - dátum
249 munka 1 oldala

Kirendeltségi raktáros

Bardi Auto
Budapest +1 terület
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség.

Nyugdíjas raktáros kisegítő

Humán Centrum Kft
Budapest IV. kerület
  • Raktárosok munkájának segítése anyagok adminisztrálása címkézés könnyebb csomagok mozgatása Évszázados tradíció és nemzetközi szakértelem.

Raktáros

  • A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat.
  • A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő…

Raktáros

GIENGER HUNGÁRIA KFT.
Budapest
  • Áru átvétele és kiadása, összekészítése és kezelése.
  • Munkaidő: 1 műszakos, heti 40 órás munkarend, hétfőtől-péntekig 07-16-ig.

Raktáros - Állandó délelőtti műszakban

Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Magyarország egyik kiemelkedő kereskedelmi nagyvállalata, budapesti logisztikai központjába keres munkatársakat hosszú távra az alábbi beosztásban:

Raktáros

Budapest Árkád
Budapest
  • Légy a Media Markt csapatának tagja!
  • A MediaMarkt Magyarország cégcsoport Magyarország piacvezető műszaki cikkeket forgalmazó áruházlánca.

Raktáros

  • RAKTÁROS - Átlag bruttó 315.000 forint.
  • 2 műszakos munkarendben bruttó 315.000 Ft átlag bért (nettó 209.475 Ft), amely alapbérből, jelenléti prémiumból,…

Raktáros munkatárs

Feladatok: Árukiszedési feladatok ellátása raktárban Pontos, precíz munkavégzés Amit kínálunk: versenyképes jövedelem határozatlan idejű munkaszerződés…

Raktáros

Brendon Gyermekáruházak Kft.
Budapest
  • Az áru beérkezésének fizikai, illetve gépi átvétele- betárolása,.
  • Megrendelések szedése, csomagolása, szállításra való előkészítése,.

Raktáros - komissiózó

Pribofood Kft
Budapest
  • Budapesten működő élelmiszer nagykereskedés keres.
  • Kollégákat, egy műszakos munkarendben: 8-17 óráig.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.