Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
708 munka 1 oldala
STAVMAT
Szolnok +1 terület
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).
  • Ezek lesznek a Te feladataid:
Esztergom
  • Anyagmozgatási feladatok targonca, vontató segítségével.
  • Beérkező alkatrészek átvétele, betárolása, dokumentálása, göngyölegek kezelése.
Zollner Elektronik HU
Magyarország
  • FELADATOKRaktározással kapcsolatos napi feladatok elvégzéseAnyagok átvétele, raktározás, leltározásSAP kezeléseKészletvezetés1 műszakos munkarendELVÁRÁSOKPontos…
Épduker Magyarország Kft.
  • Az önéletrajzokat e-mail-ben várjuk az oorsolya@epduker.hu e-mail címre, a levél tárgya: raktáros-targoncavezető-áruátvevő.
Bardi Auto
Budapest +2 terület
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség.
Konzolvilag
  • Raktáros munkatársakat keresünk Magyarország egyik legnépszerűbb videojáték webáruházába!
  • Légy Te az új csapattag a Konzolvilágban és jelentkezz most.
Work4You
Csongrád
  • 1995 óta stabilan mûködõ, 50 fõs irodaszékgyártó vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Az állás betöltéséhez elõnyt jelent:
  • Alapanyag, alkatrész és késztermék mozgatása lokációról lokációra.
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat ( SAP, Oracle ).
Siemens AG
Budapest
  • A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van.
Menyhárt Béla e.v.
Debrecen
  • Beérkezett áruk kezelése a raktárban (leszedés, szkennelés, betárolás).
  • A beérkezett áruk mennyiségi és minőségi átvétele.