Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Raktári Munka - Hatvan

Rendezés alapja: relevancia - dátum
11 munka 1 oldala

Raktári kisegítő

Jászfényszaru
  • Jelentkezési határidő 2020-06-27.
  • Raktári kisegítő pozícióba, 1-2 műszakos munkarendbe!
  • Raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.

Raktári Csoportvezető (Gyöngyös)

Karrier Hungária
Gyöngyös
  • A felügyelete alá tartozó raktári csoport munkájának operatív irányítása.
  • A raktár és a raktári berendezések, gépek műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése.

Raktáros/ targoncavezető (Jászfényszaru)

PRIME RATE KFT.
  • Magyarország legnagyobb és legmodernebb íves digitális nyomdája.
  • Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg működés közben egy olyan vállalatot, amely élen jár az…

Címkéző

Jászárokszállás
  • Előny, ha van már raktári tapasztalatod.
  • Szeretnél tiszta, zajmentes környezetben dolgozni?
  • Azaz multinacionális környezetben tölteni a mindennapjaid?

Raktárvezető

Modine Hungária Kft.
Gyöngyös
  • A logisztikai vezető beosztottjaként a készletgazdálkodás területén előírt vállalati megfelelőségi eljárások hiánytalan végrehajtása, betartása és gondozása…

Raktáros

  • Jelentkezési határidő 2020-07-02.
  • Targoncavezetőket keresünk 2 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel!
  • Beérkező és kimenő áruk kezelése.

Targoncavezető új

  • A Procter&Gamble gyöngyösi gyáregységébe munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
  • Azonnali munkakezdés egy világhírű cég gyáregységében.

  • Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz keresünk munkatársakat:
  • Havi bér bruttó 188.000-238.000 Forint között + napi szintű meleg étkezés.

Targoncás

  • Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz keresünk munkavállalókat:
  • Alapbér bruttó 237.000 Forint + átlagosan elérhető havi bruttó bónusz: 50.000 Ft + havi…

Eladó - raktáros - Gyöngyös

Gyöngyös
  • Raktári árukészlet felügyelete, leltározásban való aktív részvétel.
  • A JYSK első áruházát 1979-ben nyitotta meg Dániában, mára 2800 áruháza van világszerte.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!