állás: Részmunkaidő - Tápióbicske

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
10 munka 1 oldala
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
  • Tudjuk, hogy sikerünk titka munkatársainkban rejlik, akik minden egyes napon azért dolgoznak,…
HSA Kft.
Cegléd
  • Saját csapatunkba keresünk munkavállalót 4 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióba:
  • Mivel fog telni a munkaidőd?
  • Mire lesz szükséged a pozíció betöltéséhez?
HSA Kft
Nagykáta
320 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Teljes vagy részmunkaidőben (napi 6 óra) is vállalható.
  • Nyugdíjas bérszámfejtő, munkaügyi adminisztrátort keresünk nagykátai cégünkhöz!*.
Nyáregyházi Faiskola
Nyáregyháza
  • Nyáregyházi kertészet keres kertészeti munkára (komissiózás, összekészítés, növényápolási feladatok) kollégát rész, vagy egész állásba!
Openhouse Jászberény
Jászberény
250 000-350 000 Ft havonta
  • Mi egy nagyon szép irodában dolgozunk, Jászberény központjában!
  • Jövünk, megyünk, intézkedünk, szervezünk és telefonálunk!
  • Pontos, precíz és kitartó vagy.
Nyáregyházi Kertészet
Nyáregyháza
Egyszerű jelentkezés
  • Nyáregyházi kertészet keres sofőr kollégát másodállásban.
  • Főbb feladatok: növények szállítása az ország különböző pontjaira.
  • Fizetés: 8 000 Ft /nap.
Retail Kft.
Monor +1 terület
  • 2 műszakban, 06:00-14:45 és 15:00- 23:45 heti váltásban (teljes állás, részmunkaidőben nem végezhető).
  • Minimum fél éves raktári tapasztalattal rendelkezel,…
Hays HU
Pest
  • Külföldi hátterű, a világ 120 országában jelen lévő piacvezető partnercégünk budapesti üzletébe keresünk Ékszertanácsadói pozícióba kollégát.

Eltávolítottunk 2, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész