állás: Részmunkaidő - Csongrád megye

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
20 munka 1 oldala
Hódmezővásárhely +1 terület
  • A H&M a világ egyik vezető divatkereskedelmi vállalata, mely számos karrierlehetőséget kínál.
  • Hiszünk abban, hogy nálunk az alkalmazottak képesek fejlődni,…
CCC Hungary Shoes Kft.
Hódmezővásárhely
  • Hódmezővásárhelyi üzletünkbe keresünk munkatársakat részmunkaidőben határozott és határozatlan időre a következő pozícióba:
Möbelix
Szeged
  • Kiszámítható, előre meghatározott beosztás, akár részmunkaidőben is (havi 2 hétvégét kérünk).
  • Kiváló kommunikációs és együttműködő készség.
  • Takarító (hétfőtől-péntekig, részmunkaidő MMK-s pályázók is).
  • Szeretne egy megbízható, stabil munkahelyen dolgozni?
  • Feladatok a napi menü alapján:
D-A Pro Régió
Szeged
  • Telekommunikációs munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel.
  • Kiemelkedő kommunikációs készséggel rendelkező, pozitív személyiségű, ambiciózus munkatársakat…
Work4you Hungary Recruitment Agency
Szeged
  • Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
  • Java, PHP vagy C# nyelvek valamelyikében szerzett tapasztalat.
Multicsomag Kft.
Szeged
  • Elsősorban részmunkaidőben, de később ez teljessé is válhat.
  • Országos logisztikai céghez futárokat (nyugdíjasokat is) keresünk saját kis fogyasztású gépkocsival…
  • Van főállásod, de szeretnéd kiegészíteni a fizetésedet?
  • Ha igen, jelentkezz hozzánk, és dolgozz nálunk akár nappali, akár éjszakai műszakban!
Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ
  • Tornyai János Múzeum és Közművelődési Központ.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
Szegedi Szakképzési Centrum
Szeged
  • Szakmai elméleti tantárgyat oktató tanár (építőipari szakképzésben).