Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Részmunkaidő - Bicske

Rendezés alapja: relevancia - dátum
19 munka 1 oldala

kereskedelmi asszisztens irodai ügyintéző új

EINAR GROUP kFT
Nagykovácsi
250 000-350 000 Ft havonta
Követelmények
Nyelv: angol
Érettségi
  • Budapesttől 5 km-re, Nagykovácsiban lévő napszemüveg nagykereskedelmi cégünk keres munkatársat napi 6-8 órában (megegyezés szerint).

Eladó részmunkaidő - Textilosztály (Budaörs)

Budaörs
  • Szereted a vásárlókat, és képes vagy magabiztosan, udvariasan és barátságosan bánni velük.
  • Lelkesít, hogy aktívan ajánlhatod a vásárlók figyelmébe az IKEA…

Nagykovácsi
Érettségi

Eladó új

Leder & Schuh Kereskedelmi Kft.
Budaörs
  • 8 órás teljes munkaidőben, vagy 6 órás részmunkaidőben való foglalkoztatással keresünk.
  • Munkakörbe kedves, rugalmas munkatársakat a következő üzletünkbe:

Alkalmi könyvösszekészítő munka

Törökbálint
  • Alkalmi vagy diák munka könyvesbolt webáruházában!
  • Szeretsz olvasni és időt tölteni a legújabb bestsellerek világában?
  • Szereted az új könyvek illatát?

Részmunkaidős Bolti Eladó - Budaörs

Sports Direct
Budaörs
100 941-183 370 Ft havonta
  • Munkatapasztalat nem szükséges, mindent megtanítunk az első pár műszak alatt amire szükséged lesz.
  • Vevők kiszolgálása az egész üzlet területén.

Nyugdíjas pénztáros munkalehetőség

Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet
Budakeszi
1 400 Ft óránként
  • Budakeszin lévő drogériába keresünk nyugdíjas munkavállalókat pénztáros munkakörre.
  • Pénztáros tapasztalat előny de nem feltétel.
  • Bruttó 1400 Ft /óra + pótlékok.

Eladó Budaörs (teljes- és részmunkaidőben) új

  • Eladó Budaörs (teljes- és részmunkaidőben).
  • ELADÓT teljes- és részmunkaidőben - Budaörs, Korzó Üzletközpontban található üzletünkbe.

Senior HR referens új

HOVÁNY
Budaörs
  • „Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!".
  • A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője.

Promóter - Budaörs új

Általános 8 osztály
  • Folyamatos stabil munkahelyet keresel főállásban vagy akár részmunkaidőben.
  • A Finance Sales Hungary Kft. pénzügyi és biztosítási területre specializálódott.

Délutáni irodai takarítás nyugdíjasoknak ! új

Budaörs
1 178 Ft óránként
  • Várható bruttó fizetés: 76000 Ft.
  • Budaörsre keresünk nyugdíjas munkavállalókat takarítási feladatok ellátására..
  • Hétfő - Péntek, 16 - 20 - ig.

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez