Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Részmunkaidő Ügyintéző - Szigetszentmiklós

Rendezés alapja: relevancia - dátum
12 munka 1 oldala

Pénzügyi adminisztrátor új

Wienerberger
Budapest
  • Középfokú gazdasági vagy pénzügy és számviteli ügyintéző végzettség.
  • Pénzügyi adminisztrátor munkatársat keres, akár részmunkaidőben is.

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

LESAFFRE MAGYARORSZÁG KFT.
Budapest
  • Tisztességes fizetés, karácsonyi jutalom és évi több-százezres választható béren kívüli juttatás Szakmai továbbképzések támogatása, számtalan fejlődési…

Junior adatfeldolgozási ügyintéző

Starjobs HU
Budapest
  • A Prémium Egészségpénztár jó hangulatú, támogató csapata keresi munkatársát.
  • O iktatás, feldolgozás, rendelés, kapcsolattartás az egészségkártyát előállító…

Diákmunka - Közúti / Légi és Tengeri Fuvarszervező gyakornok

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Budapest
  • Az osztályokon dolgozó ügyintézők munkájának támogatása.
  • Akár teljes munkaidős állás, napi 8 órában hétfőtől-péntekig, de részmunkaidőben is megoldható.

tanulmányi ügyintéző

  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
  • Budapest, 1088 Budapest, Rákóczi út 7.
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Pénzügyi ügyintéző

Kocsis Sándor Sportközpont
Budapest
  • Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 158/2020 , valamint a munkakör megnevezését: Pénzügyi ügyintéző.

Promóter - Budaörs új

Finance Sales Hungary Kft.
Budaörs +2 terület
Követelmények
Általános 8 osztály
  • Folyamatos stabil munkahelyet keresel főállásban vagy akár részmunkaidőben.
  • Kísérd oda az érdeklődőket az ügyintéző kollégához.
  • Ezek a feladatok várnak Rád: *.

Értékesítési üzletkötő

Mielemed MPM Kft.
Budapest
  • Budapesti székhelyű, egészségügyigépeket, labortechnikai berendezéseket forgalmazó, szervízelő cég keres értékesítési képviselő, ügyintéző munkatársat.

Promóter - Váci út

Budapest XIII. kerület

TB ügyintéző

  • Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség.
  • A társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok teljes körű önálló…

Eltávolítottunk 2, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez