állás: Prohuman

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Megnevezés
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
174 munka 1 oldala
Magyarország
  • Alkatrészek összekészítése szedési listák alapján.
  • Raktározásban/ anyagmozgatásban/ komissiózásban szerzett tapasztalat.
Feladatok: csomagolás pakolás Elvárások: önálló munkavégzés Előnyt jelent: Jó fizikum Rugalmas munkavégzés Hasonló területen szerzett tapasztalat Amit kínálunk…
Budapest IX. kerület
  • Re-work current reports (Excel).
  • Slow moving stock report preparation during closing.
  • Ongoing studies and active Hungarian student status for at least 6 more…
  • Nyákok többféle alkatrésztípussal történő kézi szerelése.
  • A szerelési folyamat elindítása, az összeszerelt alkatrészek elhelyezése.
  • Céges buszjárat vagy utazási költségtérítés.
  • 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Termékek gyártásában való aktív részvétel.
  • Általános iskolai végzettség vagy, OKJ képesítés.
  • Több műszakos, 8 órás munkarend vállalása.
Hódmezővásárhely +2 terület
  • Gyártóberendezések és gépek karbantartási feladatainak elvégzése.
  • Meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele.
Hódmezővásárhely
Feladatok: Értékesítői kolléga munkájának támogatása Vásárlók figyelmének felkeltése Szolgáltatások ajánlása Elvárások: Magabiztos kommunikációs készség…
  • Termelésben és csapatmunkában való aktív részvétel.
  • Alap órabér: 1.403 Ft + 15% pótlék -> 1.222 Ft/óra.
  • Éves bónusz: akár másfél havi bér.