állás: Prohumán 2004 Kft.

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
49 munka 1 oldala
Prohumán 2004 Kft.
Hajdúszoboszló
  • Munkaügyi feladatokban való aktív részvétel.
  • Munkaügyi adatok kezelése (munkakidő, TP).
  • Minimum 1 év munkaügyi tapasztalat gyakorlatban.
Zalaegerszeg +1 terület
  • Toborzási, kiválasztási feladatokban részvétel (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása).
Budapest
  • Az ügyfelek részéről felmerülő kérdések megválaszolása, segítségnyújtás.
  • Havonta bruttó 254.000 Ft alapfizetés.
  • Havonta bruttó 30.000 Ft mozgóbér.
Kisvárda
  • Húsipari anyagok szalagon történő válogatása.
  • Alapbér + MT szerinti műszakpótlékok + jelenléti bónusz + mozgóbér.
Debrecen
  • Meglévő ügyfelekkel való telefonos időpont egyeztetés.
  • Fix bérezés + teljesítményalapú jutalék.
  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, fényképes…
Pécs +1 terület
  • Teljeskörű tájékoztatása ügyfeleinknek termékeinkről és szolgáltatásainkról.
  • Ügyfelek igényeinek megfelelő termék értékesítés.
Budapest
  • TB ügyintéző kollégák munkájának folyamatos támogatása.
  • Bejövő és kimenő posta kezelése, iktatása.
  • Általános irodai adminisztráció; szkennelés, nyomtatás.
Mátészalka
  • A termelés zavartalan működésének biztosítása.
  • Munkabiztonsági és tűzvédelmi előírások betartása.
  • Karbantartási csoport munkájának segítése, műszaki hibák…
Jászfényszaru
  • Napi egyszeri ingyenes meleg étkezés.
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kattintson a JELENTKEZÉS gombra, vagy hívja a 0670/902-4283 telefonszámot.
Ebes
  • Órabér + műszakpótlék + cafeteria.
  • Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, küldje el jelentkezését!