állás: Personnel Leasing Kft.

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
10 munka 1 oldala
Personnel Leasing Kft.
Budapest III. kerület
  • Szívesen támogatnál munkáddal egy fuvarszervező csapatot?
  • Gyere és jelentkezz Adminisztrátornak nemzetközi fuvarszervezéssel foglalkozó partnerünkhöz.
Budapest XI. kerület
  • Kamatoztasd a személyes ügyfélkezelési tapasztalatodat!
  • Várjuk a jelentkezésedet, ha ezen a területen képzeled el a jövődet, ha szívesen segítesz az embereknek…
Magyarország
  • Otthonosan mozogsz a műszaki területen?
  • Érdekel a számítás- és irodatechnika, de nem vagy programozó?
  • Jó a kommunikációs és kapcsolatteremtő képességed?
  • Hatékonyan tudsz kutatni, tényeket feltárni?
  • Könnyen szót értesz más osztályokkal és külső szervezetekkel is?
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség.
Budapest
  • Számunkra természetes, hogy feketeöves rendszergazda vagy .
  • Szívesen segítesz embereknek, hogy elboldoguljanak a informatika világában?
Budapest XIII. kerület
  • Autóipar területén tevékenykedő nemzetközi Megbízónk részére Könyvelő munkatársat keresünk.
  • Részkönyvelési feladatok ellátása, az alábbiak szerint:
Budapest
  • Gyártósorok telepítését és áttelepítését végző, magyar tulajdonú Megbízónk részére Szerelés vezető munkatársat keresünk.
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat.
Budapest I. kerület
  • Magyar tulajdonú, országosan működő pénzügyi szolgáltató Megbízónk budapesti irodájába, Teljeskörű könyvelő munkatársat keresünk.
Budapest XV. kerület
  • Magyar tulajdonú, országosan működő szolgáltató Partnerünk fiatalos, lendületes csapatába Bérszámfejtő (TB ügyintéző) munkatársat keresünk.
Budapest XIV. kerület
  • Ipari automatizálás területén tevékenykedő Megbízónk részére Műszaki igazgató kollégát keresünk.
  • A Megbízónk 30 éve magyar tulajdonú családi vállalkozásként…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész