Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Otp Bank Nyrt.

85 munka 1 oldala
  • Duties related to the treasury and securities back office activities of OTP Bank’s subsidiaries.
  • We can offer a unique opportunity as you can be an empowered…
  • Az OTP Bank Europeum bankfiókja, (Üzeltközpont, Szombaton is nyitva taró fiók).
  • Van már tapasztalatod az ügyfélszolgálat/értékesítés/készpénzkezelés területéne.
  • Lakossági hitelezési tanácsadó - MFB ügyintéző, Miskolc Uitz.
  • Lakossági hitelezési tanácsadó-MFB ügyintéző, Miskolc Uitz.
  • Mi lenne a Te feladatod:
  • Jelentkezzen OTP Bank honlapján, a karrier portálon.
  • Számlák fölötti rendelkezések állandó és eseti megbízások, felhatalmazások;
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen OTP Bank honlapján, a karrier portálon.
  • Lakossági hitelezési tanácsadó, Debrecen Pásti u.
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz az OTP Bank honlapján, a karrier portálon.
  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés.
  • OTP Group is a leading regional bank in the CEE Region and market leader in Hungary.
  • The Group is presented in 10 countries and OTP Bank as a parent company can…
  • Az OTP Bank gyulai fiókja.
  • Általános információt adsz a bank termékeiről, szolgáltatásairól.
  • Munkakör betöltésére új kollégát keres.