állás: Operátor - Nyíradony

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
7 munka 1 oldala
  • Termékek gyártásában való aktív részvétel.
  • Általános iskolai végzettség vagy, OKJ képesítés.
  • Több műszakos, 8 órás munkarend vállalása.
Tecnica Ungheria Kft.
Nagykálló
  • Olasz tulajdonú, nagykállói székhelyű, síbakancsokat gyártó vállalat operátor munkatársat keres.
  • Összeszerelési, szabászati, gépkezelői feladatok ellátása.
Nagykálló
  • Olasz tulajdonú 1960-ban alapított vállalat, amely mostanra a téli sportfelszerelések és lábbelik piacán piacvezető céggé nőtte ki magát.
Nyírbátor
  • Tréningek szervezése, tréning anyagok készítése a termelési operátorok számára.
  • A validációs rendszer üzemeltetése, dokumentumok kezelése.
BMB Boros Maschinenbau Kft.
Hajdúhadház
  • Mezőgazdasági gépek acél vázainak, alkatrészeinek összeállítása és hegesztése önállóan műszaki rajzok alapján.
MILJOB
Nyírbátor
Egyszerű jelentkezés
  • Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat.
  • Folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Get Work Trend
Nyírbátor
  • Műszakvezetők, operátorok koordinálásában való tapasztalat.
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei dán partnerünkhöz keresünk Mérnököket.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész