Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Munka - Zalacsány

Rendezés alapja: relevancia - dátum
238 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Hévíz
  • Gyors és pontos pénztári munka.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • Jó kommunikációs és szervezési készség.
AQ Anton Kft.
Zalaegerszeg
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.
  • Határozott idejű, 1 éves szerződés.
Volánbusz
  • A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:
  • F orgalomfelügyeleti és zavarelhárító munkatárs (Zalaegerszeg).
  • Diszpécser szolgálattal, a forgalmi üzemvezetővel.
Zalacsány Község Önkormányzata
Zalacsány
  • Pedagógus munkakörben szerzett - Legalább 5 év feletti szakmai tapasztalat,.
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján.
Z+D Kft
  • Az áruk gépjárműre történő fel és lerakodása.
  • Legkisebb szükséges iskolai végzettség: Egyéb.
  • Jelentkezési határidő: 2020-06-30.
  • 8360 Keszthely, Hévizi u. 130.
Gellénháza
  • Védőruha, anyag, eszközigények feladása, munka és irodaszer megrendelések rögzítése az SAP rendszerben.
  • Csatlakozz most a MOL-hoz mint.
Vöröskő Kft. - Euronics
  • Ha szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő hazai cégnél, és érdeklődsz a műszaki termékek és a technikai újdonságok iránt.
  • Napi munkaidő: Részmunkaidő 4 óra.
Zalaszentgrót, Zala
Zalaszentgrót
  • A foglalkoztató részletes adatainak megjelenítéséhez kérjük jelentkezzen be!
  • Munkakör (FEOR) Ruházati gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó.
Z+D Kft
Keszthely
  • A beérkezett rendelések alapján az áru, komissiózása, összekészítése.
  • A raktár rendezettségének folyamatos biztosítása.
Pannon Egyetem
Keszthely
  • Teljes munkaidejű ügyintézői/ügyvivő szakértői (műszaki területre) munkakör betöltésére.
  • A betöltendő munkakör meghatározására a pályázó által megszerzett – az…