állás: Munka - Szabadbattyán

Rendezés alapja: relevancia - dátum
789 munka 1 oldala
EuroFamily
Székesfehérvár
  • Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket…
Vas-Fémker Kft
  • Irodai feladatok, iktatás, számlázás, postai feladások.
  • Beérkező rendelések rendszerben való rögzítése.
  • Folyamatban lévő ügyek nyomon követése.
Székesfehérvár +3 terület
  • A munkakörben maximálisan elérhető bruttó járandóság 317.000 Ft*.
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
REGIO Játék
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
Pepco Hungary Kft.
  • Gyors és pontos pénztári munka.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • Jó kommunikációs és szervezési készség.
  • A munkakörben három év után elérhető bruttó járandóság 632.000 Ft*.
Szabadbattyán
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.
  • Bérezés a munkakör betöltéséhez szükséges (munkáltató által biztosított) tanfolyam ideje alatt:
Grundfos
  • A Grundfos a világ egyik vezető szivattyúgyártója, amelynek 1945-ös alapítása óta legfontosabb törekvése, hogy világszerte sikeresen fejlesszen, gyártson és…
ÁllásStart Magyarország Kft.
Sárszentmihály
  • Targoncás és kézi áru mozgatás.
  • Elvárásoknak megfelelően ügyelni a rendre.
  • Le-és felrakodás/ készletezés/ átrendezés.
Müller Drogéria Magyarország Bt.
  • Csapatban való munka, de feladattól függően önálló munkavégzésre való képesség.
  • Európa szerte 7 országban több, mint 850 üzlettel és 35.000 munkavállalóval…