állás: Munka - Gödöllő

Rendezés alapja: relevancia - dátum
2 010 munka 1 oldala
Caterpillar Magyarország Zrt.
Gödöllő
  • 2 műszakos munkarend válallása igény esetén Középfokú végzettség Kommunikáció képes angol nyelvtudás Megbízható számitógépes ismeretek (excel, word, access) 1-2…
Bardi Auto
Gödöllő
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
ÁRKUS 2000 Kft.
Gödöllő
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat; t.
  • Az üzlet egységes, esztétikus képének megtartása, árukihelyezés.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Pepco Hungary Kft.
Gödöllő +3 terület
  • Gyors és pontos pénztári munka.
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • Jó kommunikációs és szervezési készség.
Humania
Gödöllő
  • Pozícióba. A cégcsoport célja partnerei részére olyan innovatív megoldások kifejlesztése, melyek által termékeik egyre versenyképesebbek és megbízhatóbbak…
Zsotax Futárszolgálat Kft
Gödöllő
  • Autóalkatrészeket gyártó cég keres , női és férfi munkatársakat operátor pozícióba.
  • Jelentkezni a megadott e-mail címen lehet.
  • Ingyenes dolgozói járatok több környező településről.
  • Stabil, biztos és hosszútávú munkalehetőség.
  • Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:
Gödöllő
  • Posted Date: Feb 19 2020.
  • Gödöllői telephelyünkre keresünk Kalibrációs és Karbantartó Technikus kollégát!
  • Berendezések, eszközök kvalifikációja (hőeloszlás,…
Eu-Jobs Kft.
Gödöllő
  • Kellemes munkakörnyezetben, egy pörgős csapat részeként a munkakör.
  • A vendégek kedves, udvarias kiszolgálása, kasszakezelés.
STAVMAT
Gödöllő
  • Versenyképes juttatások (többek között: munkába járás támogatása, Cafeteria, kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőben).