állás: Munka - Budapest XIII. kerület

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
13 596 munka 1 oldala
Budapest II. kerület
  • Nálunk TE vagy a fontos!
  • Magyarországon közel 20 éve nap, mint nap arra törekszünk, hogy maximálisan hozzájáruljunk munkatársaink és családjuk elégedettségéhez,…
  • A munkakörben határozott idejű munkavégzés esetén elérhető bruttó járandóság 263.000 Ft.
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.
Prohumán 2004 Kft.
Budapest
  • Félkész és kész termékek előállítása.
  • Kész, illetve félkész termékek ellenőrzése.
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
Actros Security Guard Kft
Budapest
  • Vagyonőr munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Budapesti munkahelyekre keresünk vagyonőröket 24 órás illetve 12 órás munkarendbe.
Hatton and Berkeley
Budapest
  • We are seeking a new full time member staff to join the team here in our new Creative Services department.
  • Working with the Creative Director on the Hatton &…
  • Thermo Fisher Scientific Inc. (NYSE: TMO) is the world leader in serving science, with revenues of $20 billion.
  • Work on assignments/projects as part of a team.
Bardi Auto
Budaörs +1 terület
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus.
  • Versenyképes fizetés (jogtisztán bejelentett bér).
  • Az alapbéren felül jutalék és dolgozói kedvezmény.
TITAN RENT Magyarország Kft.
Budapest
  • Corvin sétányon található lakásunk rendszeres heti több alkalommal történtő takarítására keresünk takarítónőt.
Bardi Auto
Budaörs
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség.
Konyhaüzemeltetési Kft.
Budapest
  • Az étel szállítása közintézményekbe a cég saját kishaszongépjárműivel, melegentartó badellában (20-30 Kg).
  • A munkaterületen rend és tisztaság fenntartása.