Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Megnevezés
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Mosogató - Budapest III. kerület

66 munka 1 oldala
Unix Autó Kft.
Budapest XIII. kerület
  • Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata.
Véndiák Étterem Kft.
Budapest
  • Hosszú távra keresünk megbízható, gyakorlattal rendelkező, munkájára igényes.
Boutique Hotel Budapest
Budapest
  • Amennyiben szeretne tagja lenni egy dinamikus, kreatív csapatnak, úgy küldje el e-mailben magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti e…
MADS
Budapest
  • Autóalkatrészeket forgalmazó partnerünk, az Unix Autó Kft-hez keresünk fekete mosogató munkatársat a XIII.
  • H-P 8:00-17:00 (8 óra munkaidő, 1 óra szünet).
PHARMAVALID KFT.
Budapest
  • 1999 óta működő-, hatósági engedélyekkel (OGYÉIH, NÉBIH, ISO, NAH) rendelkező mikrobiológiai laboratórium.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
DONG FANG HENG XIN Kft.
Budapest
  • Újonnan nyíló belvárosi, autentikus exkluzív ázsiai éttermünkbe keresünk teljes- és részmunkaidős mosogatót.
  • A munkakörhöz a takarítás is hozzátartozik.
MÁRKUS és TÁRSA Bt.
Budapest
  • II.Kerületi családi éttermünkbe keresünk megbízható,dolgozni szerető,és munkájára tiszta igényes mosogatót.Nyugdíjasokat is szívesen várunk.
Barnabáspék Kft.
Budapest
  • Belvárosi reggeliző bisztróba mosogató munkakörbe kersünk kollégát.
  • Amennyiben rendelkezel 3 év munkatapasztalattal, hosszú távú megbízható munkahelyet…
Restaurant Biarritz Kft.
Budapest
  • Mosogató és konyhai kisegítői állásra keresünk éttermünkbe munkatársat.
  • Az előzetes telefonbeszélgetés után egy személyes találkozó is szükséges.
HRCV Személyzeti Szolgáltató Kft.
Budapest
  • A Vapiano, budapesti exkluzív olasz éttermei részére keresünk új kollégákat mosogató pozícióba.
  • Ha szívesen dolgoznál egy színvonalas étteremben, vagy…