állás: Manpower - Ócsa

Rendezés alapja: relevancia - dátum
65 munka 1 oldala

Operátor (könnyű fizikai)

  • Műanyag csomagoló eszközök gyártása gyógyszeripari cégek számára.
  • A gyártáshoz tartozó egyszerűbb dokumentáció vezetése.
  • Heti 3-4 nap munkavégzés.

Áruellenőr / Raktáros

  • Beérkező termékek ellenőrzése, be-, kitárolása tárhelyre.
  • Áruátvételben és kiadásban való részvétel.
  • Előny a targoncavezetői jogosítvány, de nem feltétel.

HR asszisztens

Szigetszentmiklós
  • PowerPoint slide-ok készítése rendezvényekre.
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok teljes körű koordinációja.
  • Egyéb, foglalkoztatással kapcsolatos adminisztratív…

Éjszakai takarító

  • Eszközök, berendezések takarítása, rendben tartása.
  • Üzemi takarítási feladatok ellátásában szerzett tapasztalat.
  • Bejelentett havi fix 180.000 Ft fizetés.

Raktáros-áruösszekészítő

Budapest VIII. kerület
  • Határozatlan idejű szerződés, teljes bejelentés.
  • Fix alapbér + teljesítményarányos, versenyképes juttatás + cafatéira, Kb. nettó: 180-200.000 Ft átlagosan!

Csomagoló / előkészítő

  • A nyersanyagok szakszerű tisztítása, feldolgozásra előkészítése.
  • A csomagológépről érkező csomagok elszedése.
  • Önálló munkavégzés, jó számolási készség.

Operátor

  • Műanyag dobozok gyártásában való részvétel.

Customer relations representative

  • A beérkező telefonhívások megválaszolása magyar és angol nyelven a magas minőségi elvárásoknak megfelelően.
  • Küldemények nyomonkövetése, kézbesítéshez szükséges…

Alkatrész összekészítő

  • A cég vállalja a teljes betanítást.
  • Választható: 4, 6, 8 órás munkavégzés.
  • Tudja vállalni vagy a Délutános vagy az Éjszakás műszakokat!

Kereskedelmi asszisztens

Budapest XXII. kerület
  • Megrendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolása, rögzítése.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailen.
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!