Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Man At Work Kft.

Rendezés alapja: relevancia - dátum
92 munka 1 oldala

Csomagoló, összeszerelő munkatárs - Csót új

Man at Work Kft.
Csót
  • Salgó polcok, fogasok, ruha üzlet berendezéseinek, tároló rendszereinek.
  • Ingyenes buszjárat Pápa környéki falvakból.

Házmester, takarító - Országos új

Budapest
  • Házmesteri és takarítói munkörbe keresünk kollégákat!
  • Lakók ki és beköltöztetése (számítógépes adatbázisban való rögzítéssel).

Összeszerelő "Kőszárhegy" új

Kőszárhegy
  • Magyar tulajdonban lévő műanyagiapri partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat összeszerelő munkakörbe, hosszú távú munkavégzésre.

Küldemény feldolgozó munkatárs - Budaörs új

Budaörs +1 terület
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség.
  • Erkölcsi bizonyítvány (1 évnél nem régebbi).
  • Csomagok és levélküldemények kézi feldolgozása.

Targoncavezető (Székesfehérvár) új

Székesfehérvár +1 terület
  • Alumíniumipari termékek gépi mozgatása, raktári kisegítő munkák 6+2-es folyamatos munkarendben.
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.

Küldemény feldolgozó munkatárs - Budapest IX. kerület új

Budapest
  • Csomagok és küldemények kézi feldolgozása.

Fuvarszervező - Pápa új

Pápa
  • A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi árufuvarozó Partnere részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

Targoncavezető munkatárs - Biatorbágy új

Biatorbágy
  • Késztermékek megfelelő helyre történő továbbítása.
  • Alapbér: Bruttó 275 000 Ft.
  • Választható munkarendek: 5+2 vagy 6+2.
  • Belépési bónusz bruttó 50 000 Ft.

Édesipari termék gyártó - Nemesvámos új

Veszprém
  • Nemesvámosi üzembe kersnek munkavállalókat édesipari termékgyártó pozícióba.
  • Leszedő munkakörben a tálcákon készre öntött termékek lepakolása.

Mechanikus karbantartó - Kecskemét új

Kecskemét +1 terület
  • A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár…

Komissiózó-Páty új

Páty
Elvárások: - 8. általános iskolai végzettség - műszakos munkarend vállalása Amit kínálunk: - hosszú távú munkalehetőség - bejárási támogatás - céges…

Műszakvezető - Veszprém új

Veszprém
  • A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású…

Termelési betanított munkás - Mór új

Mór
  • Dolgozz velünk Európa vezető üléshab gyártó partnerénél!
  • Versenyképes bérezés, próbaidő utáni béremelés.

Faipari munkás - Tata új

Tata
  • Egy műszakos munkarend vállalása (06:00 - 14:30).
  • Barátságos munkakörnyezet egy jó csapatban.

Hulladékszállító autó sofőr - Győr új

Győr
  • A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!