állás: Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt.

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt.
Budapest
  • Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • Az iroda mindennapi működésének támogatása,.
  • A központi levelezőrendszerbe beérkező levelek feldolgozása és továbbítása,.
Budapest
  • Pályakezdő vagy és kihívásokra, lehetőségekre vágysz kreativitásod megmutatására, emellett nem okoz gondot a Photoshop, Illustrator, Indesign használata?
Budapest
  • Érdeklődsz a designipar iránt, és szeretsz önállóan, proaktívan dolgozni különböző projekteken?
  • Ha igen, akkor Rád van szükségünk.
Budapest
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni és dolgoztál már HR területen?
  • Érdekelnek a HR projektek és szeretsz önállóan, proaktívan HR-támogatást nyújtani a…
Budapest
  • Rendelkezel legalább 3 éves tapasztalattal könyvelői feladatokban?
  • Izgalmasnak találod számos számla után egy komplett anyagban, kimutatásban összeállítani és…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész