Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Konyhai Kisegítő - Ebes

Rendezés alapja: relevancia - dátum
6 munka 1 oldala
Vizsovi Kft.
Debrecen
  • Belvárosi étterem konyhai kisegítő munkatársat keres.
  • A konyhai higiéniai utasítások betartása mellett a konyha tisztántartása.
  • Fizetés: Nettó 700 - 0 / óra.
Debrecen
  • Debreceni étterem konyhai kisegítő munkatársat keres.
  • Fizetés: Nettó 700 - 700 / óra.
Kovács Hidegkonyha Kft.
Debrecen
  • Konyhai Üzembe keresek hosszútávra mosogatót.
  • Mosogatás, zöldségpucolás, szendvics készítés, hidegtálak- saláták készítése.
HAO YUN DUO DUO Kft.
Debrecen
  • Debreceni kínai étterembe pultos - konyhai kisegítő munkakörbe azonnari kezdéssel munkatársakat keresünk.
  • HAO YUN DUO DUO Kft.
Malom Hotel és Étterem Kft.
Debrecen
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Debreceni étterem keres teljes munkaidőben konyhai kisegítőt.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.
  • Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos.
VIZSOVI Kft.
Debrecen
  • Debreceni belvárosi étterem és rendezvényhelyszín 25 év alatti konyhai kisegítő munkatársat keres.
  • A fényképes önéletrajzokat, pozíció megjelölésével az allas…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész