Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
16 220 munka 1 oldala
TransferWise
Budapest
  • We're looking for an English speaking Customer Support Associate to join our growing team in Budapest, Hungary.
  • Excellent verbal & written English skills.
Bardi Auto
Budapest
  • Számlák tartalmi ellenőrzése, ezzel kapcsolatos mindennemű ügyintézés.
  • Szállítási és számlázási eltérések kezelése.
  • Munkakör betöltése során előnyt jelent.
Unix Autó Kft.
Budapest IX. kerület
  • Könnyen megtalálod mindenkivel a közös hangot?
  • A Rád bízott feladatokat mindig precízen elvégzed?
  • Ha fontos számodra, hogy jó fej kollégák és támogató vezetőség…
Budapest
  • MOL Group is an independent and international oil and gas company, headquartered in Budapest, Hungary.
  • Currently we are looking for a.
Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft.
Budapest
  • Kerületi Általános Iskolába adminisztrációs, kézbesítési feladatokra keresünk részmunkaidőben kollegát, azonnali kezdéssel.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Siemens AG
Budapest
  • A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire:
  • Infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van.
Pékinas Kft.
Budapest
  • Kerületi munkahelyre délutáni műszakba (12h-20h között) azonnal keresünk munkatársakat.
  • Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk.
szoftver.hu
Budapest
  • Lelkes, lendületes és pozitív egyéniség vagy Erős belső motivációval rendelkezel Jó rendszerező és szervező készségeid vannak Önálló munkavégzésre alkalmas, jó…
Thermo Fisher - EMEA
Budapest
  • TMO) is the world leader in serving science, with revenues of $20 billion.
  • Each one of our 70,000 extraordinary minds has a unique story to tell.
AImotive
Budapest
  • Join AImotive, ranked #1 in the Hungarian startup scene and be a part of something special.
  • We are looking for an experienced Communications Manager to support…