Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Irodai - Jászberény

Rendezés alapja: relevancia - dátum
4 munka 1 oldala

Irodai asszisztens – Részmunkaidő (napi 4 óra)

Samyang EP Magyarország Kft.
Jászberény
  • Irodai asszisztens – Részmunkaidő (napi 4 óra).
  • Beérkező számla iktatása, ellenőrzése, rendszerezése, átadása jóváhagyásra bankkártyás kifizetések egyeztetése…

IRODAI ASSZISZTENS

ILPEA ProfExt KFT.
Jászberény
  • Titkársággal kapcsolatos szervezési-, valamint irodai beszerzési feladatok ellátása.
  • Felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Ingatlan tanácsadó (Jászberény)

THN-TAMUS Kft.
Jászberény
  • Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata két fő.
  • Az OTP Ingatlanpont Kft. hazánk egyik piacvezető, egyetlen banki háttérrel rendelkező ingatlanközvetítői…

Irodai alkalmazott

S és K nyomdatechnikai Bt
Nagykáta
Követelmények
Nyelv: Angol
Érettségi
  • Irodai munkára szeptemberi kezdéssel, keresünk hosszú távra kolléganőt.
  • Angol használata írásban és beszédben egyaránt,.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!