állás: Irodai Munka - Tápióbicske

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
13 munka 1 oldala
Monortáp Kft.
Csévharaszt
  • A munkakörhöz ezeket feltétlenül kérjük Tőled:
  • A Monortáp Kft. takarmányok és különféle állatélelmezési koncentrátumok gyártásával foglalkozik Csévharaszton …
SzeMi Ingatlan Kft.
Nagykáta +1 terület
  • Izgalmas munkakör, folyamatosan új helyzetekkel fogsz találkozni.
  • Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata két fő.
  • Önállóan, rugalmasan oszthatod be az idődet.
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Cegléd
  • Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere.
  • A munkavégzés helyszíne: Pest megye.
Clarion Hungary Kft.
Nagykáta
  • Szeretnél egy dinamikusan fejlődő multinacionális céghez tartozni?
  • A Clarion Hungary Elektronikai Kft.
  • 2019-től a Faurecia francia cégcsoport tagja lett.
FERRO-PRESS Fémipari Szolgáltató Kft.
Jászfényszaru
  • Munkakörbe keressük, megbízható, tapasztalt munkatársunkat, mezőgazdasági szántóföldi és növénytermelési társaságunk csapatába.
4iG Nyrt.
Cegléd
  • Ismered a Microsoft irodai környezetét (Windows 7 - 10 és Office termékek).
  • Vállalatunk a magyar informatikai szektor meghatározó, vezető szereplőjeként értéket…
  • Partnercégünk Magyarország legnagyobb félvezető gyártója.
  • Dél-Pest megyei telephelyén több mint 1.000 fő munkavállalót foglalkoztat.
Qualiroll Hungary Kft
Nyáregyháza
Egyszerű jelentkezés
  • Svájci tulajdonú kereskedelmi és gyártó cégünkbe (papíripar) keresünk német/angol nyelvtudással, adminisztrációs tapasztalattal munkatársat.
Openhouse Jászberény
Jászberény
250 000-350 000 Ft havonta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Mi egy nagyon szép irodában dolgozunk, Jászberény központjában!
  • Jövünk, megyünk, intézkedünk, szervezünk és telefonálunk!
  • Pontos, precíz és kitartó vagy.
Hotel Aquarell
Cegléd
  • Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség.
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik.
  • Precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni…