Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Irodai Munka - Szombathely

Rendezés alapja: relevancia - dátum
9 munka 1 oldala

Logisztikai adminisztrátor

PNH KFT.
Vasvár
  • Európai szintű irodai infrastruktúra és technikai feltételek.
  • Kiszállítások nyomon követése, segítségnyújtás a csoportvezetőnek.

Minőségellenőr

PNH KFT.
Vasvár
  • Beérkező áruk vizsgálata, mérések végrehajtása.
  • Fejlődő és munkatársait fejlesztő vállalat.

Senior beszerző

PNH KFT.
Vasvár
  • Beszerzési források kezelése és új beszállítók felkutatása.
  • Támogatást nyújt a társosztályok beszerzési tevékenységeihez.

titkársági referens

Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete
Kőszeg
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),.
  • A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Irodai munkatárs

Kenézi Építő Kft.
Megyehíd
Egyszerű jelentkezés
  • Azonnali kezdéssel építőipari cég ügyviteli munkára munkatársat keres.
  • Szakmai (műszaki) végzettség előnyt jelent.
  • Állás típusa: Teljes munkaidő, Szerződés.

Junior beszerző

PNH KFT.
Vasvár
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal , direkt anyag rendelések leadása és nyomon követése.
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok folyamatos biztosítása.

Külkereskedelmi ügyintéző

  • Vas megyei Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.
  • A gyártónál szervezett oktatásokon való részvétel.
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat.

Német nyelvû adminisztrátor

Human Matrix
Vas
  • Meglévõ gépjármûlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok feldolgozása, könyvelése.
  • Használt gépjármûvek értékesítési folyamatának adminisztrálása.

pénzügyi-adóügyi ügyintéző

Ikervári Közös Önkormányzati Hivatal
Vas
  • A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
  • A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész