Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Irodai Munka - Sárbogárd

Rendezés alapja: relevancia - dátum
8 munka 1 oldala

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR-RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT KERESÜNK D...

Plasma Expert Kft.
Dunaújváros
  • Szeretnél egy dinamikusan fejlődő országos hálózat DUNAÚJVÁROSI csapatának tagja lenni?
  • Ez év decemberében nyíló exkluzív Plazma Centerünkbe keresünk.

óvodatitkár

Sárbogárdi Zengő Óvoda
Sárbogárd
  • Emelt szintű szakképesítés, irodavezetői ismeretek, irodai munkakörben szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Fejér megye, 7000 Sárbogárd, Mikes köz 3.

Ingatlanértékesítő

Wilczek-Nagy Mónika E.V.
Dunaújváros
  • Modern, családias iroda Fiatalos hangulatú, vegyes korosztályú csapat A betanulás, az alapok elsajátítása online történik Rugalmas munkaidő beosztás…

TB ügyintéző és bérszámfejtő szakértő

Dunaújváros
  • TB kifizetőhelyi feladatok teljeskörű ellátása.
  • Bérszámfejtés és munkaügyi nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása.

Munkavédelmi koordinátor

Dunaújváros
  • Általános irodai munkarend (hétfőtől péntekig, hétvége szabad).
  • Ismered az aktuális irodai programokat: MS Office, word, excel.
  • Mozgóbér bruttó bér 30%-a.

pénzügyi ügyintéző új

Kincsesbányai Közös Önkormányzati Hivatal
Fejér
  • A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45.
  • Kincsesbányai Közös Önkormányzati Hivatal Isztiméri Kirendeltsége.

igazgatási ügyintéző

Perkáta Polgármesteri Hivatala
Fejér
  • Határozott idejű 2023. november 13. –ig tartó közszolgálati jogviszony.

Villamosmérnök

Pályakezdő villamosmérnök
Dunaújváros
  • Munkaidő beosztás: általános irodai munkarend, hétfőtől péntekig.
  • Most végeztél az egyetemen és nem találtál eddig a szakmádban munkát?
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez