állás: Irodai Munka - Mezőszilas

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
5 munka 1 oldala
Csőszi Vadvirág Óvoda
Fejér
  • 98/2019 , valamint a munkakör megnevezését:
  • A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
  • 1 év alatti szakmai tapasztalat,.
Bakonycsernyei Bóbita Óvoda - Mini Bölcsőde
Fejér
  • 3/28/2019 , valamint a munkakör megnevezését:
Székesfehérvári Tankerületi Központ
Fejér
  • A Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992.
  • Kislángi Tamás Áron Általános Iskola.
  • Fejér megye, 8156 Kisláng, Fő utca 75.
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
Úrhidai Közös Önkormányzati Hivatal
Fejér
  • A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
RecruIT Kft.
Fejér
Egyszerű jelentkezés
  • Ha szeretné tudását egy nagy múltú, a világ számos országában jelen lévő és piacvezető autóipari beszállító cégnél kamatoztatni, ahol elsajátíthatja a szakma…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész