állás: Irodai Munka - Kiskunmajsa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
6 munka 1 oldala
S.P.S Ingatlan Kft.
Kiskunhalas
  • Izgalmas munkakör, folyamatosan új helyzetekkel fogsz találkozni.
  • Az OTP Csoport ingatlanközvetítő hálózata két fő.
  • Önállóan, rugalmasan oszthatod be az idődet.
EURO NOLIKER Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Kistelek
  • Ügyfélfogadó részbe keresünk recepciós/ügyintéző munkatársat.
  • Kávéval és üditővel való kínálása.
  • A munkaidő hétfő-péntek: 07:30-16:30-ig (8 órás munkaidő, 1…
Poli-Farbe Vegyipari Kft.
Bócsa
  • A Poli-Farbe Vegyipari Kft. hazánk egyik legnagyobb festékgyára lendületes, fiatalos csapatába keres legalább 3 éves tapasztalattal rendelkező.
Bátmonostor Községi Önkormányzat
Bács-Kiskun
  • Alap szintű MS Office (irodai alkalmazások),.
  • A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
Nagybaracskai Közös Önkormányzati Hivatal
Bács-Kiskun
  • A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:
  • A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások);
Fox & Wolf HR Solutions
Bács-Kiskun
Egyszerű jelentkezés
  • Erős felhasználói szintű irodai IT tudással rendelkezik.
  • A közép-kelet-európai piacon vezető szerepet betöltő, ezzel egy időben hazánkban piacvezető HR…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész