állás: Irodai Munka - Fertőd

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Állás típusa
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
6 munka 1 oldala
MSF Hotel Management Kft.
Sopron
  • A soproni Hotel Szieszta felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:
Jobb Job
Fertőszentmiklós
  • Kereskedelmi áruk beszerzése, értékesítésének lebonyolítása kül- és belföldön.
  • Beérkező megrendelések feldolgozása, visszaigazolása, nyomonkövetése.
NMHH Nemzeti Média- és Hírközlés Hatóság
Sopron
  • A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
  • Helpdesk munkakörben eltöltött minimum 3 éves gyakorlat;
  • A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Informatikai Igazgatósága…
Sopron
  • A soproni Hotel Szieszta folyamatosan bővülő csapatában kollegákat keres az alábbi munkakörben:
  • Az érkező vendég fogadása, check-in.
VIRA SZÉPSÉGSZALON KFT. (WABI)
Sopron
Egyszerű jelentkezés
  • Munkavégzés helyszíne: Wabi Szépség Centrum, H-9400 Sopron, Bécsi út 4521/3.
  • Foglalkoztatás jogviszonya: Munka törvénykönyve szerint, alkalmazotti jogviszony.
Grafton Recruitment
Győr-Moson-Sopron
  • Stabil, professzionális munkahely egy modern irodai környezetben.
  • Partnerünk egy brit hátterű vállalat, több mint 100 éves üzleti tapasztalattal a háta mögött.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész