állás: Irodai Munka - Albertirsa

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
7 munka 1 oldala
HSA Kft.
Nagykáta
  • Egyéb recepciós feladatok ellátása, telefonkezelés.
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat előny.
  • Amit a cég kínál Önnek:
GEOCONSTANS Kft.
Cegléd
  • Cégünk az egyik legnagyobb európai gumi újrahasznosító valamint gumi termék gyártó.
  • Forgalmazóként környezetbarát megoldásokat kínál játszótéri tartozékok és…
  • Partnercégünk Magyarország legnagyobb félvezető gyártója.
  • Dél-Pest megyei telephelyén több mint 1.000 fő munkavállalót foglalkoztat.
Hudák Fitness
Nagykáta
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Recepciós kollégát keres a nagykátai Hudák Fitness terem!
  • Dolgozz velünk csodálatos környezetben és szuper hangulatban, egy könnyen megközelíthető munkahelyen!
Hotel Aquarell
Cegléd
Egyszerű jelentkezés
  • Dinamikus, kreatív, aktív és határozott személyiség.
  • Jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezik.
  • Precíz, önállóan és csapatban egyaránt tud gondolkodni…
Cegléd
  • 1-3 éves hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Szolgáltatások teljesítése, küldemények, üzenetek kézbesítése,.
Aarenson HU
Pest
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves gyakorlat.
  • Épületgépészeti projekteken műszaki kiírás alapján történő ajánlat összeállítása, anyagkigyűjtés és…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész