állás: Ipari Park

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
153 munka 1 oldala
Syngenta
Mezőtúr
  • Syngenta is one of the world’s leading agriculture companies.
  • Our ambition is to help safely feed the world while taking care of the planet.
Vajda Papír Kft.
Székesfehérvár
  • A csomagolási feladatok teljeskörű ellátása.
  • A termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése.
  • A folyamatos termelés anyagigényének biztosítása.
SK Battery Hungary Kft.
Komárom
  • Az SKBH az SK Group tagja, amely Dél-Korea második legnagyobb vállalata és a globális energiaipar egyik úttörője.
F. Segura Hungária Kft.
Szolnok
  • A megrendelők által elvárt termelési érték előállítása a.
  • Termelési terv alapján előírt termékek legyártása,.
  • A termelőberendezések kezelése (hegesztő robot,.
  • A gépsor folyamatos üzemeltetése, beállítások, átállások végrehajtása.
  • A gyártásközi műszaki hibák elhárítása.
  • A munkaterület és a gépsor tisztántartása.
Syngenta
Mezőtúr
  • Field Scientist SE Field - (18015065).
  • Our ambition is to help safely feed the world while taking…
WebEye
Magyarország
  • A magyar tulajdonú WebEye Telematics Zrt. a nemzetközi leányvállalataival együttesen az európai telematikai piac meghatározó szereplője.
Build-Log Solution Kft
Dabas
  • Dabason, az ipari parkban elhelyezkedő telephelyünkön egy új, a mai követelményeknek megfelelő raktárban valamint kültéri tárolóterületen látjuk el logisztikai…
HOVÁNY
Békéscsaba
  • Munkavégzés helye: Békéscsaba Almáskerti Ipari Park 4.
  • Ha a legjobb vagy, vagy szeretnél az lenni és ezért hajlandó vagy intenzíven fejlődni, jelentkezz hozzánk…
Work4you Hungary Recruitment
Esztergom
  • Esztergom és környékbeli ipari parkokba keresünk munkatársakat.
  • Eseti jelleggel minden darabos minőség-ellenőrzés.
  • Hibavizsgálat és hiba ok keresés.