Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Gyakorlat - Vecsés

Rendezés alapja: relevancia - dátum
1 476 munka 1 oldala

Takarító munkatárs (heti 20 óra) új

dm drogerie markt
Budapest
  • Takarító munkatárs (heti 20 óra).
  • Az üzlettér, az irodahelység és a raktár tisztántartása.
  • Bevásárlókocsik és kézi kosarak tisztítása.

Gépkocsivezető

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.
Budapest
  • Áruszállítás 3,5t alatti tehergépjárművel (dobozos) gyűjtő, terítő járatnak megfelelően (Budapesten és térségében).
  • Amire a munkakör betöltéséhez szükség van.

Irodai asszisztens - 6 vagy 8 órában (Budapest XX.)

Energofish Kft.
Budapest
  • Magabiztos számítógép kezelés (MS Office programok, levelezés, egyszerűbb táblázatkezelés), irodai eszközök kezelésében gyakorlat.

Bolti dolgozó - Budapest, III. kerület (6 órás munkavégzés) új

Budapest
  • Középfokú szakirányú végzettség és élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny.
  • Több, mint 15 éve Magyarországon, több, mint 6000 munkavállaló.

Pénzügyi munkatárs új

Delta Informatika Zrt.
Budapest XIII. kerület
  • Ügyviteli/vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat.
  • Lízing-bérlet ügyletek teljeskörű adminisztrációja.

Gépkocsi átadó-átvevő

Mercur Rent a Car Kft.
Vecsés
  • Középfokú végzettség magabiztos gépjárművezető / B kategóriás jogosítvány műszaki szakirányú érdeklődés autószerelő szakmában szerzett tapasztalat, gyakorlat…

Pultos

Hisztéria Kávézó Kft.
Gyömrő
  • Hasonló porfilú üzletben szerzett gyakorlat.
  • Kasszázási gyakorlat (pontos visszaadás), kedvesség, udvariasság.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Grafikus asszisztens

Sun System Kft.
Üllő
  • Kreatív- és problémamegoldó gondolkodásmód Megbízható, határidőket tartani képes, gyors munkavégzés Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign ismeret és gyakorlat…

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Egészség- és Önsegélyező Pénztári és Nyugdíjpénztári ügyekkel kapcsolatos ügyfél igények ügyviteli feladatainak önálló ellátása, telefonon és személyesen.

 Adminisztrátor

  • Hasonló területen szerzett min: 2 év gyakorlat.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban.
  • Dinamikusan fejlődő cégnél változatos, kiszámítható…
Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez
Állásértesítő létrehozásával, vagy ajánlott állások értesítő aktiválásával elfogadja feltételeinket. Beleegyezését bármikor módosíthatja a feltételeinkben leírt módon, vagy leiratkozhat!