Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Folyamatos - Alsónémedi

Rendezés alapja: relevancia - dátum
3 454 munka 1 oldala

Irodakonténer takarítás új

Flat Pack Kft.
Budapest XX. kerület
150 000-170 000 Ft havonta
  • Iroda és szaniterkonténer takarítási munkálatainkat elvégzésére keresünk Takarító munkatársat, azonnali munkakezdéssel, napi 8 órában.

Páciens koordinátor

Révész Plasztika
Budapest
200 000-400 000 Ft havonta
  • Páciensekkel való kapcsolattartásra, rendelések megszervezésére keresünk páciens koordinátort XII. kerületben lévő plasztikai sebészeti rendelőnkbe.

Betanított munkás (könnyű fizikai munka)

SZILOR Kft.
Taksony
  • Betanított munkás (könnyű fizikai munka).
  • Novemberében megnyitjuk új telephelyünket Taksonyban a Varsányi úton.
  • Diákok és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Telefonos időpont egyeztető új

Beauty and More kft
Budapest
130 000-270 000 Ft havonta
  • Dinamikusan fejlődő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe: Telefonos időpont egyeztető.
  • Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod: *.

Eladó - pénztáros

Alsónémedi
  • Az üzlet rendezettségének folyamatos biztosítása.
  • A vásárlók maximálisan segítőkész és udvarias kiszolgálása,.
  • Gyors és pontos pénztári munka,.

Ügyfélreferens munkatárs-Posta - Kakucs új

Takarék Csoport
Kakucs
  • Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási,…

Csomagoló

Budapest XXIII. kerület
  • Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható, munkájára igényes munkatársat keres Csomagoló pozícióba.
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után.

pénzügyi asszisztens új

Belvárosi Nyomda
Budapest
  • Pénzügyi asszisztenst* keres a Belvárosi Nyomda Zrt akár azonnali munkakezdéssel!

Ügyfélreferens munkatárs-Vecsés

Vecsés

Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - műszaki áruház új

Protocall Web-és Telemarketing Kft.
Budapest XIII. kerület
200 000-220 000 Ft havonta
Követelmények
Érettségi
  • Bérezés: nettó 200.000 Ft/hó + mozgóbér.
  • Betelefonáló ügyfelek precíz, szakszerű tájékoztatása telefonon keresztül.
  • Egyéb információ, amit tudnod kell: *.

irodai munka

Társasházkezelő Bt
100 000 Ft havonta
  • Budapest XX. kerületben működő Társasházkezelő Bt. irodai munkára ,napi 5 órában számítógépes ismerettel rendelkező munkatársat keres.

Ügyfélszolgálati referens új

Északi Szomszédok Nyugdíjas Szövetkezet
Budapest X. kerület
270 000 Ft havonta
  • Saját csapatunk bővítésére keresünk új munkatársat, ügyfélszolgálati referens pozícióba.
  • Vállalatunk megoldást nyújt a megváltozott munkaerő igényekre,…

Kereskedelmi képviselő új

FrieslandCampina
Budapest
  • A vállalat stratégiájának, illetve az adott lánc termék-listázottságának megfelelő termékválaszték polci jelenlétének folyamatos biztosítása.

Hegesztő-Lakatos új

Pannonjob Kft.
Dunaharaszti
  • Fémszerkezetek részleges, vagy teljes összeállítása, hegesztése és komplettírozása.
  • A hegesztési műveletek elvégzése, önellenőrzése.

ÜGYFÉLKAPCSOLATI, CALL CENTER MUNKATÁRS új

Sziget Autóház Kft.
Szigetszentmiklós
  • CALL CENTER- ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRSAT keresünk.
  • Beérkező (telefonos, elektronikus) megkeresések rögzítése CRM rendszerben.
Általánosságban mennyire relevánsak ezek az állások?

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez