Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész

állás: Folyamatos Hegesztő, Lakatos

Rendezés alapja: relevancia - dátum
432 munka 1 oldala

Karbantartó lakatos új

Kaposplast Kft
Kaposvár
Követelmények
Szakmunkásvizsga
  • Akik készek a folyamatos tanulásra.
  • 2 és 4 (folyamatos) műszakos munkarend vállalása.
  • Karbantartó, lakatos, gépész szakmunkás-képesítés.

Hegesztő/Lakatos

METRANS Danubia
Budapest
  • CO2 (ZM1) hegesztési, illetve egyengetési munkák elvégzése.
  • Konténerek javításának elvégzése a technikusok segítségével.

Lakatos, Hegesztő munkakörbe keresünk munkatársat új

Karrierjob.hu
Hódmezővásárhely
  • Hódmezővásárhelyi székhelyű cégcsoport hosszú távra keres megbízható munkatársat LAKATOS/HEGESZTŐ munkakörbe.

AWI hegesztő, lakatos kollégát keresünk Debrecenben

Faktum Kft.
Debrecen
  • AWI hegesztőt, lakatost keresünk rozsdamentes acéltermékek gyártásához debreceni munkahelyre, jó kereseti lehetőséggel.

LAKATOS-HEGESZTŐ

Balatoni Hajózási Zrt.
Siófok
  • 5 éves szakmai gyakorlat hasonló szakterületen.
  • Műszaki érdeklődés, minőség- és eredmény centrikus gondolkodás.
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent.

Lakatos és hegesztő

ASG Vízgép
Tatabánya
  • Lakatos és hegesztő végzettséggel és tapasztalattal.
  • Tatabánya, Vértanúk tere 8/A.
  • Amennyiben valamelyik munkakör betöltésére alkalmasnak érzi magát,.

Lakatos, hegesztő

Viapan Group
Szekszárd
2 000 Ft óránként
  • Ez a 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás több mint 100 család számára adott munkalehetőséget Tolna megyében és jelenleg piacvezető szerepet tölt be.*.

Csőszerelő lakatos

Dunakeszi Járműjavító Kft.
Dunakeszi
  • Munkatársakat keresünk csőszerelő lakatos munkakörbe, azonnali kezdéssel.
  • Szakmunkás végzettség (csőszerelő, víz-gáz szerelő, lakatos).

Hegesztő, lakatos

TELECOM-FORT Kft.
Budakeszi
  • Acél tartószerkezetek gyártása műhelyi körülmények között.
  • Jelentkezés a szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével.
  • Mobil: 30/931-05-61.

Asztalos/lakatos/vízszerelő/festő - karbantartó szakmunkás

  • Középfokú szakirányú végzettség (festő, asztalos, lakatos, csőhálózat szerelő, központifűtés szerelő).
  • Épületek-, és berendezések tervszerű, megelőző, valamint…

Karbantartó épületgépész, lakatos új

Thália Színház Nonprofit Kft
Budapest
  • Épületgépész karbantartót keresünk, aki a lakatos munkákkal is boldogul.
  • Ha szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is boldogulsz, ha egy probléma gyors…

Lakatos karbantartó

  • Általános TMK és lakatos munkák ellátása TPM szerint.
  • Középfokú műszaki végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat (pl.: lakatos, gépszerelő).

AWI hegesztő / Lakatos

Arizona Machinery Kft.
Szeged
  • 30 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban levő családi vállalkozásunk egyedi gépgyá¡rtással, ipari automatizálással és robotokkal foglalkozik.

Lakatos/hegesztő új

LEIER MONOLIT KFT.
Ács
  • A Leier Monolit Kft. ácsi sablongyártó üzeme munkatársat keres az alábbi pozícióba: lakatos/hegesztő.
  • Hasonló fémipari munkakörben szerzett tapasztalat.

Hegesztő-lakatos

Schwarzmüller GmbH
Dunaharaszti
  • A hegesztőkészülék, hegesztő berendezés és azok tartozékainak ápolása és napi karbantartása.
  • A Schwarzmüller cégcsoport Európa legnagyobb, egyben legszélesebb…

Állásértesítő e-mail létrehozása ehhez a kereséshez