állás: Felszolgáló - Veszprém

Rendezés alapja: relevancia - dátum
6 munka 1 oldala
Betekints Wellness & Konferencia Hotel
Veszprém
  • Étterem felkészítése a napi szervizhez.
  • Rendezvénytermek előkészítése az aktuális rendezvényekhez.
  • A'la carte és rendezvényeken történő felszolgálás,.
Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
Herend
  • Évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával.
Bagolyvár Fogadó
Zirc
Egyszerű jelentkezésSürgős
  • Családias fogadónk keresi új felszolgálóját!
  • Reméljük hamarosan rátalálunk csapatunk legújabb tagjára!
  • Pénztárgép kezelése: 1 év (Előnyös).
Hunguest Hotels Zrt., Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
Egyszerű jelentkezés
  • A Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádiban felvételt hirdet báros/felszolgáló munkakörbe.
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Remedios Magyarország Kft.
Siófok
  • Keresi éves állásra felszolgáló - pultos munkakörbe kollégáját, pályakezdőket is szívesen látunk!
  • Az Eventrend cégcsoport által üzemeltetett, Siófok város…
Danubius Hotel Annabella és Marina
Balatonfüred
Egyszerű jelentkezésAktív munkáltató
  • Ha nyáron itthon, akkor a Balatonon!.
  • Gyere, és dolgozz Balatonfüred leghíresebb szállodáiban .
  • A Hotel Annabella \*\*\* Superior-ban vagy a Hotel Marina\*\*\…
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész