Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
198 munka 1 oldala
TAKATA Safety Systems Hungary Kft.
Miskolc
  • Aktív kommunikációképes német és lehetőség szerint angol nyelvtudás szükséges,.
  • Kapcsolattartás a vevővel a sorozatgyártás minőségi eltéréseivel kapcsolatban,.
WOCO Kft
Budapest
  • Felsőfokú ukrán vagy orosz nyelvtudás.
  • Termelési koordinátor ukrán vagy orosz nyelvtudással.
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel.
  • § Felsőfokú építőipari, vagy gépészmérnöki végzettség,.
  • § Kommunikációképes Holland és/ vagy angol vagy német nyelvtudás.
  • Felsőfokú építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,.
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás.
  • Egyedi műszaki megoldások kidolgozása, tervezése,.
Quehenberger Logistics HU Kft.
Győr
  • Felsőfokú vagy szakirányú középfokú végzettség 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat angol nyelv tárgyalóképes ismerete szállítmányozási ismeretek pontos,…
  • B2 szint) és középszintű angol nyelvtudás.
  • Felsőfokú gazdaságinformatikai/informatikai végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat.
Grafton Recruitment
Budapest
  • Nemzetközi partnerünk dinamikusan bővülő bérszámfejtési csapatába keresünk kollégákat payroll administrator pozícióba a következő feladatkörre:
  • A felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban) a munkavégzés alapja és feltétele.
  • A németül beszélő workplace support specialist feladatai közé tartozik:
  • CISCO alapú IP-VPN hálózatok távoli installálása, helyszíni műszaki kolléga koordinálásával.
  • IP alapú hozzáférések implementációja ügyfél kérésre.
  • Aktív részvétel az ügyfél change management-jének napi tevékenységében.
  • Aktív együttműködés a folyamatok többi résztvevőjével, folyamatok betartatása.