állás: Eladó - Zalacsány

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
11 munka 1 oldala
EuroFamily
Keszthely
  • Az EuroFamily célja, hogy 52 üzletből álló hálózatán keresztül több mint 900 munkavállalójával minőségi háztartási, vegyi, papír és édesipari termékeket…
TRANSHUMAN KFT.
Zalaegerszeg
  • A Transhuman Kft. a zalaegerszegi kórházban üzemeltetett büféibe keres 1 fő vendéglátó eladót.
  • Lehet kezdő is, de előnyt jelent a hasonló területen szerzett…
Lót-Fut Kft.
Keszthely +1 terület
  • Keszthelyi mobiltelefon bolt eladó munkatársat keres.
  • További információ: 20/484-7676.
  • Jó kommunikációs készség, számítógépes alapismeretek szükségesek.
  • Stabil, megbízható, magyar vállalat vagyunk.
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák – egy közösséget alkotunk.
  • Ajánlási bónusz új dolgozó ajánlásáért.
HOM-SZER KFT.
Hévíz
  • Családi vállalkozásunkba keresünk épületgépészetben jártas munkatársakat eladó pozícióba.
  • Szakirányú végzettség, kereskedelemi ill. értékesítési tapasztalat…
Normbenz Mo Kft
Egyszerű jelentkezés
  • Fő feladatok: üzemanyag- és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.
Balatonszentgyörgy
  • Balatonszentgyörgyi élelmiszer boltunkba eladó-pénztárost felveszünk.
  • Vásárlók magas színvonalú, udvarias kiszolgálása.
INTERSPORT Magyarország
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Kerékpár és/vagy síszervízben szerzett tapasztalat.
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.
  • Néhány éves eladó-pénztárosi tapasztalat.
  • Türjei élelmiszer boltunkba 4 órás megváltozott munkaképességű eladó-pénztárost felveszünk.

Eltávolítottunk 2, a már megjelenített állásokhoz nagyon hasonló hirdetést. Ezen találatok megjeleníthetőek, a keresés megismétlésével.

» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész