állás: Eladó - Téglás

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
57 munka 1 oldala
REGIO Játék
Debrecen
Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó. Jártasság a játékok és gyermekek világában. Angol és/vagy német nyelvtudás.
TISZA-trade KFT.
Debrecen
Élelmiszer, Ital, Vegyiáru kis- és nagykereskedés eladó pénztárosi munkakörbe munkavállalót keres az alábbiak szerint:
Pepco Hungary Kft.
Debrecen
A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele. A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Orsay
Debrecen
Jelentkezz hozzánk DEBRECENI (Tesco) üzletünkbe,. Fejlődési lehetőség cégen és folyamatos tréningek.
Civis-Clean Kft.
Debrecen
Debrecen, belvárosi cukrászdába eladót keresünk részmunkaidőbe. Önmagára és környezetére igényes, ápolt hölgyek jelentkezését várjuk.
FRANCO-TRADE Kft.
Debrecen
Debreceni Franco Nagyáruházba keresünk pénztáros-eladó munkakör betöltésére munkavállalókat. Munkarend két műszakban: 08.00-16.30. és 09.30-18.00.
Varga Reformház Kft.
Debrecen
Ha fiatal vagy és dolgozni szeretnél! Ha nem kihívás az önálló munkavégzés! 6 órás, bejelentett munkahelyet szeretnél!
Mandula Família Kft.
Debrecen
Az idén 34 éves debreceni Mandula egyik vendégünk szerint egy élményt, érzést jelent. 1986 óta sok-sok tapasztalatot szereztünk a cukrászat területén, ezekre a…
Büki Kft.
Debrecen
A Papp Optika, debreceni Kálvin téri üzletébe eladó munkatársat keresünk, teljes munkaidőben. Fényképes önéletrajzokat a centrum@pappoptika.eu e-mail címre,…
Katonáné Pór Margit Egyéni vállalkozó
Debrecen
Debrecen, belvárosi dohányboltba gyakorlattal rendelkező eladó munkatársat keresünk. Katonáné Pór Margit Egyéni vállalkozó.