állás: Eladó - Sátoraljaújhely

Filter results by:
Rendezés alapja: relevancia - dátum
Munkavégzés helye
9 talált munka távolságra 50 km innen Sátoraljaújhely
Nem található állás 25 km távolságra innen: Sátoraljaújhely
Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész
9 munka 1 oldala
Pepco Hungary Kft.
Nyíregyháza
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele.
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával.
Nyíregyháza
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével.
Deichmann Cipőkereskedelmi Kft.
Szerencs
  • Családias légkörben és támogató vezetőkkel dolgozz.
  • Bruttó alapbér 40 órás eladóként:
  • Bruttó alapbér 20 órás eladóként:
REGIO Játék
Nyíregyháza
  • A következő feladatok várnak Rád, mint Eladó - Pénztáros:
  • Kommunikációs és problémamegoldó képessége nagyon jó.
  • Jártasság a játékok és gyermekek világában.
LeRose Hotel
Nyíregyháza
  • (ha regisztrált álláskereső vagy, kérlek jelezd).
Magyar Képzőművészeti Egyetem
Nyíregyháza
  • Június 1-jén megnyitásra kerülő női divatruha boltunkba keresünk szakképzett, fiatal mosolygós, kedves eladót!
Szerencsi Mezőgazdasági Zrt.
Szerencs
Egyszerű jelentkezés
  • Miskolcon nyíló húsboltba - húsbolti eladót keresünk.
  • A boltra vonatkozó rendelkezések, utasítások, követelmények betartása.
Budmil HU
Nyíregyháza
  • A nyíregyházi Korzó Bevásárlóközpontban működő üzletébe 6 órás munkavégzésre eladói munkakörbe munkatársakat keres.
  • Előnyt jelent az állás betöltésénél:
Nonifone Kft.
Nyíregyháza
  • Nem eladót keresünk, akkor jelentkezz ha ÉRTÉKESÍTŐ vagy.
  • Partner, értékesítési csapatának bővítéséhez, Üzleti Értékesítő/Menedzser kollégát keres.
» Tedd közzé az önéletrajzod - Csak néhány másodperc az egész